Głównych bohaterów powieści „Więcej niż on. Tom 3” Logana i Amandę poznajemy, gdy ich życie układa się niezbyt szczęśliwie. Logan uciekł od problemów, wyjeżdżając do Afryki, a Amanda próbowała odnaleźć się w tej sytuacji, z pomocą brata i przyjaciół. Pewnego dnia mężczyzna niespodziewanie wraca, ponieważ przychodzi mu rozliczyć się z demonami przeszłości. Amanda postanawia mu w tym pomóc. Wspólnie, ramię w ramię, podejmą próbę poskładania strzaskanych na drobny mak serce.Czy są w stanie dać sobie drugą szansę? Czy ich pełne desperacji działania mają jakikolwiek sens? Czy Amandzie uda się wybaczyć Loganowi?

„Więcej niż on” to poruszająca powieść o dylemacie, który każdy z nas może mieć pewnego poranka – śnić i dalej żyć tylko marzeniami czy przebudzić się i wreszcie sięgnąć po to, czego pragniemy. To historia o tym, jak trudne potrafi być przebaczanie tym, którzy nas skrzywdzili. O tym, że dawanie drugiej szansy nie zawsze jest najlepszym wyborem. Poznamy historię miłości tak silnej i tak prawdziwej, że kochankowie nie potrafią bez siebie oddychać. Ale życie to nie romantyczna baśń i trzeba oddychać nawet bez ukochanej osoby przy swoim boku. A kiedy ta osoba wraca do naszego życia, nie zawsze sprawi to, że złamane serce zostanie wyleczone.

Książkowa seria

Powieść „Więcej niż on” to już trzeci tom z serii „Więcej” autorstwa Jay McLean. Trzecia powieść kontynuuje historię bohaterów poznanych w części drugiej, czyli „Więcej niż ona”, jednak osoby niezapoznane z tomem drugim prawdopodobnie odnajdą się w fabule bez problemu. Wszystkie książki z serii to romanse z nutą obyczajówki, opowiadające o złamanych sercach, problemach w relacjach, dawaniu drugich szans i pragnieniu prawdziwej miłości.

Słowem o autorce

Powieść „Więcej niż on” oraz inne książki z serii „Więcej” zostały napisane przez urodzoną na Filipinach Jay McLean. To młoda autorka, która najczęściej tworzy powieści wpadające w ramy gatunku „young adult”.Są to historie głównie przeznaczone dla młodzieży i młodszych dorosłych. McLean, jak sama twierdzi, uwielbia gdy ludzie płaczą, śmieją się czy nawet prawie mdleją, zatapiając się w jej historiach z kart powieści. Jay McLean żartobliwie wspomina, że swoje literackie pasje realizuje, kiedy ma chwilę przerwy od opieki nad jej dwoma małymi synami. Na swoim artystycznym koncie oprócz cyklu „Więcej” ma również takie książkowe serie jak: „The Road”, „Combative” czy „Preston Brothers”. Większość jej powieści doczekała się już polskiego tłumaczenia, ale wciąż są książki, z którymi mogą zapoznać się tylko osoby, dla których język angielski nie jest nieznajomy.